Faktury korygujące w VAT – najnowsza praktyka oraz kierunki rozwoju

Zapraszamy na pierwsze w 2023 r. webinarium, które odbędzie się 9 stycznia  w godz. 10:00 – 11:00.

Początek roku to dobry moment, żeby bliżej przyjrzeć się fakturom korygującym i zasadom ich rozliczenia w VAT. Nowelizacja w ramach Slim VAT 1 z 2021 r., która miała uprościć system rozliczania faktur korygujących wprowadziła trochę zamieszania. Podczas webinarium odpowiemy m.in. na pytania:

  • Jak od tego czasu kształtuje się praktyka skarbówki?
  • Czy sądy administracyjne stoją po stronie podatników szukających optymalnych metod „uzgodnień z kontrahentami” obniżenia VAT?
  • Czy kolejna nowelizacja w ramach Slim VAT 3 pomoże czy wręcz przeciwnie?
  • Czy wprowadzenie KSeF usunie wątpliwości, czy raczej przyniesie kolejne?

Webinarium poprowadzi Magdalena Jaworska, partner w Quidea i ekspertka w VAT wyróżniona m.in. jako Highly Regarded Practitioner w VAT w rankingu International Tax Review w 2021 i 2022 r.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Warunkiem dołączenia do webinarium jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Quidea zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania powodu.

Przed webinarium otrzymają Państwo maila ze spersonalizowanym linkiem niezbędnym do prawidłowego dołączenia do wydarzenia. Jeśli link nie będzie znajdował się w Państwa skrzynce odbiorczej prosimy o sprawdzenie folderu SPAM i/lub „wiadomości-śmieci”. W przypadku braku wiadomości – prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@quidea.pl

Więcej na temat usług Quidea w sprawach dotyczących m.in. tematu webinarium w zakładce Wsparcie na co dzień.